Yehju.com Arkadaşlık sitesi

Yehju.com Arkadaşlık sitesi reklamını eminim sizlerde duymuşunuzdur.Yehhu diye okunuşu olup gerçekten kaliteli bir sitedir.Yehju.comTavsiye edilebilir arkadaşlık sitelerine Yehju.com adında yeni fark ettiğim bir arkadaşlık sitesi ile devam ediyoruz. Giriş olarak face resimlerle dolu bir sayfanın karşımıza çıkmaması gerçekten güzel. Bir çok arkadaşlık sitesi ana sayfasına sadece fake bayan resimlerini doldurup sadece erkek üyelerin cüzdanına göz dikmiş durumda. Bu tip siteleri oldum olası itici bulurum. Birde arkadaş arama kutusunda sürekli aranacak olanın bayan olarak seçili olması ve arayış peşinde koşanların sadece erkek olarak nitelenmesinede ayrıca kılımdır. Neyse bu yehju.com arkadaşlık sitesi ilk söylediğim olayı yapmak yerine daha mantıklı birşey yapmış ve siteye üye olmadan önce güzel bir açıklama metni ayzmış ben ordan alıntı ayptım umarım kızmazlar . Aşağıda o metni okursunuz. He birde site hiç fena durmuyor çakma gacı resimleride yok girişte bir girip bakın pişman olmazsınız.

Bazı terimlerin anlamlarını öğrenmeden ne aradığınıza ya da nasıl bir ilişki aradığınıza nasıl karar vereceksiniz? Size bu konuda yardımcı olmaya çalışalım:

•Yehju: Arkadaşlık sitesi.
•Arkadaşlık Sitesi: Arkadaş arayanların bir araya geldiği internet sitesi. Bu kişiler dilediklerinde arkadaşlıklarını sosyal ağlardan sosyal çevrelerine taşıyabilirler.
•Arkadaş: Birbirlerine karşı sevgi, dostluk, aşk ve anlayış gösteren bireylerden her birine verilen isimdir. Aynı ortamda birarada bulunan erkek ya da kadın.
•Kadın: Geçmişte bayan anlamında kullanıldığı bilinen hatun kişi. (Bayan Arkadaş)
•Erkek: Bay olarakta adlandırılan er kişi. (Bay Arkadaş)
•Kız: Genç anlamında kullanılan bayan ifadesi. (Kız Arkadaş)
•Sevgili: Sevgi ve aşk duyulan bayan ya da erkek.
•Aşk: Arkadaşların aşırı sevgi ya da sevgi duygusuyla birbirlerine bağlanması.
Burada hiçkimse size ne yapmanız gerektiğini; kimlerle arkadaşlık edip kimlerle etmeyeceğinizi söylemez ya da söyleyemez. Gönlünüzce arkadaş edinebilir ve dilediğiniz şekilde onlarla tanışabilir, buluşabilirsiniz. İnternetin sonsuz olanlaklarını Yehju arkadaşlık sitesinde tadabilirsiniz. Partner bulmak, aradığınız sevgili ile aşk yaşamak tamamiyle sizin elinizde: Arkadaş ara bul ile Yehju size bunu sunabilir. Neler başarabileceğiniz internet sitesinin imkanlarından ne kadar faydalanacağınıza bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Biz size kullanımı kolay arkadaş sitesi ile hizmet vermeyi seçtik; siz de arkadaş arıyorum diyorsanız size uygun olanı hemen seçin. Tanışma, buluşma, kaynaşma … Keyifli ve zevkli bir yaşamın kapılarını hemen aralayın.

191 views

4 Mayıs 2011
Okunma 191
bosluk
kameralı chat Son Yazılar FriendFeed

Son Yorumlar

Görüntülü sohbet - Kameralı sohbet - Görüntülü arkadaşlık sitesi - Canlı sohbet - Görüntülü sohbet sitesi